Logo

Foreign Trade and Customer Relations Manager

We are looking for a Foreign Trade and Customer Relations Manager in order to manage, organize, follow and report the processes of all trade...

Başvur
Logo

Üretim Müdürü

Üretim süreçlerini takip etmek, ürünlerin imalatıyla ilgili metotları araştırmak, tespit etmek ve üretim aşamalarını planlamak.

Başvur
Logo

Ofis Asistanı

Öğrenme ve gelişime açık şirket içerisinde ve dışında yöneticinin verdiği görevlerin yerine getirilmesi ve ofis içi iletişim trafiğinin yönetilmesi konusunda personel arayışımız bulunmaktadır.

Başvur
Logo

Software Developer

We are looking for ''Java Developer'' for one of our business partners who is the IT service provider of Finance Institutions.

Başvur
Logo

İthalat ve Operasyon Uzmanı

Şirket değerlerinin ve sistemlerinin sürdürülebilirliğini sağlama değerlerini benimsemiş bir ekiple çalışan firmamıza, öz motivasyonu yüksek, mesleki gelişim ve profesyonelliği içselleştirmiş İthalat ve Operasyon Uzmanı arıyoruz.

Başvur
Logo

Muhasebe Uzmanı

Öğrenme ve gelişime açık şirket içerisinde ve projelerimizde görevlendirmek üzere Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Başvur
Logo

Muhasebe Sorumlusu

Yasal mevzuata uygun olarak muhasebe kayıtlarının tam, doğru ve zamanında oluşması için gerekli işlemlerin kontrollerini yönetmek

Başvur
Logo

Gömülü Sistem Mühendisi

Yeni projelerimiz dolayısıyla Gömülü Sistemler konusunda deneyimli ve/veya öğrenme ve gelişmeye istekli mühendislere ihtiyacımız var. Yetenekli, enerjisi yüksek, çözüm odaklı düşünen teknoloji tutkunlarıyla iş yapmak istiyoruz.

Başvur